GLOGLOW LED akvaryum fıskiye ışık, disk tasarım renkli yanıp sönen ışık yüksek parlaklık balık tankı fıskiye ışık

GLOGLOW LED akvaryum fıskiye ışık, disk tasarım renkli yanıp sönen ışık yüksek parlaklık balık tankı fıskiye ışık

Stokta
₺ 2.67
Mal:

Premıum Malzeme : LED kabarcık taş ışık, uzun ömür için güvenli ve kokusuz, çevre dostu ve dayanıklı yüksek kaliteli PVC'den yapılmıştır.Kalite Performansı : LED akvaryum lambası, tankın tabanını sabit tutmaya yardımcı olur, böylece gaz taşının çıkış alanını en üst düzeye çıkarır ve daha fazla mikro kabarcık üretir.Oksijenasyon : Balık tankı fıskiye ışığı, yerleşik bir gaz taşına, kabarcık ışığına sahiptir ve balığınızın sağlığı için suya oksijen eklemek kolaydır.Yanıp sönen ışık : Renkli yavaş yanıp sönen ışıklı LED akvaryum fıskiye ışığı, akvaryumunuzu süslemek için oksijenasyon, aydınlatma ve görüntüleme için kullanılabilir.Optimum Yapılandırma : LED balık tankı fıskiye ışığı, 9 yüksek parlaklıkta ışık boncuğu ile 10,5 cm/4,1 inç çapında yuvarlak plastik kabarcık tepsisine sahiptir.Özellik : 1. Oksijenasyon : Balık tankı fıskiye ışığı, yerleşik bir gaz taşına, kabarcık ışığına sahiptir ve balığınızın sağlığı için suya oksijen eklemek kolaydır.2. Optimum Yapılandırma : LED balık tankı fıskiye ışığı, 9 yüksek parlaklıkta ışık boncuğu ile 10,5 cm/4,1 inç çapında yuvarlak plastik kabarcık tepsisine sahiptir.3. Kalite Performansı : LED akvaryum lambası, tankın tabanını sabit tutmaya yardımcı olur, böylece gaz taşının çıkış alanını en üst düzeye çıkarır ve daha fazla mikro kabarcık üretir.4. Yanıp sönen ışık : Renkli yavaş yanıp sönen ışıklı LED akvaryum fıskiye ışığı, akvaryumunuzu süslemek için oksijenasyon, aydınlatma ve görüntüleme için kullanılabilir.5. Premıum Malzeme : LED kabarcık taş ışık, uzun ömür için güvenli ve kokusuz, çevre dostu ve dayanıklı yüksek kaliteli PVC'den yapılmıştır.Şartname : Öğe türü : balık tankı fıskiye ışığımalzeme : PVCBOYUTU : Çap : Yaklaşık. 10.5 cm/4.1 in Parametre : ABD Plug, Anma Gerilimi : 100-240 V 50/60 HZ Anma Gücü : 1nasıl Kullanılır : 1. Lütfen kabarcık plakasını hava tüpüne bağlayın (ayrı olarak satın alınacak tüp).Borunun diğer ucunu hava pompasına bağlayın (pompa ayrı olarak satın alınacaktır), ardından hava plakasını içine daldırın water.It gözenekleri temizlemek için birkaç kez sert üflemek en iyisidir. 2.2. Uzun süreli kullanımdan sonra kir tıkanırsa ve hava kabarcıkları azalırsa, çıkarılabilir ve temizlenebilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. 3. 2,5 w veya daha büyük bir hava pompası kullanılması önerilir. more.At gece balıkları izleyebilir ve diğer ışıkları açmak zorunda kalmadan oksijen ekleyebilirsiniz.Paket listesi : 1 x Balık tankı fıskiye ışığı1 x şarj cihazınot : 1. Transformatör suya batırılmamalıdır LED kabarcık lambaları sızdıran bir anahtar ve belirtilen güç transformatörü sıralı olarak kullanılmalıdır.Akvaryumun uzunluğu, kabarcık ışığından yaklaşık 4 cm / 1,6 inç daha uzun olmalıdır.Su derinliği 60 cm/23,6 inç'i aşarsa, düzensiz hava mevcut olacaktır.2. El ölçümü, lütfen 1-2 cm/0.4‑0.8 in'e izin verin.

Ürün hakkında

Item Type:
Fish Tank Bubbler Light
Material:
PVC
Size:
Diameter:
Approx. 10.5 cm/4.1in
Parameter:
US Plug, Rated Voltage
How to Use:
1. Please connect the bubble plate to the air tube (tube to be purchased separately). Connect the other end of the tube to the air pump (pump to be purchased separately), then immerse the air plate in water. It is best to blow hard a few times to clear the pores. 2.:
2. If, after prolonged use, the dirt becomes clogged and the air bubbles are reduced, it can be removed and cleaned and used repeatedly. :
3. It is recommended to use an air pump of 2.5w or more. At night you can watch the fish and add oxygen without having to turn on other lights.:
Package List:
1 xFish Tank Bubbler Light1 x Charger:
Note:
1. The transformer must not be submerged in water LED bubble lamps must be used with a leaky switch and the specified power transformer in line. The length of the fish tank must be approximately 4 cm/1.6in longer than the bubble light. If the water depth exceeds 60 cm/23.6in, uneven air will be present.2. Hand measurement, please allow 1‑2cm/0.4‑0.8in :

Müşteriler kadar seçer