Anti-Kısa Devre Koruyucu Sigorta XT30 XT60 Erkek Dişi LED Buzzer 2-6S RC FPV Yarış Freestyle Drones Montaj Testi

Anti-Kısa Devre Koruyucu Sigorta XT30 XT60 Erkek Dişi LED Buzzer 2-6S RC FPV Yarış Freestyle Drones Montaj Testi

Stokta
₺ 36.68
Mal:

Anti-kısa Devre Koruyucu Sigorta XT30 XT60 Erkek Kadın LED Buzzer 2-6 S RC FPV Yarış Freestyle Drones Montaj Testi.Anti-kısa Devre Koruyucu Sigorta XT30 XT60 Erkek Kadın LED Buzzer 2-6 S RC FPV Yarış Freestyle Drones Montaj Testi.FPV drone parçaları için XT30 XT60 sigorta testi güvenlik fişi kısa devre koruma fişişartname : Uygulama : Bu ürün, pili doğrudan takan kaynak hataları nedeniyle drone ekipmanının yanmasını önlemek için dron'u monte ettikten sonra ilk açma testi için kullanılır. (5 V cihaz VBAT voltajına bağlıysa, ürün kullanılsa bile yanabilir) Bu ürünü kullanırken akım sınırlaması nedeniyle drone'nun kilidini açtıktan sonra motor dönmeyebilir.Lütfen takılı ürünle uçmaya çalışmayın.Durum göstergesi : Drone'ya güç sağlamak için kullanıldıktan sonra, yeşil ışık her zaman açıktır, bu da drone'nun akımının 1 A içinde olduğu anlamına gelir. Yeşil ışık yanmıyorsa ve BB uzun süre bip sesi çıkarırsa, drone'nun akımının 1a'dan fazla olduğu anlamına gelir ve kaynak hataları nedeniyle akım çok büyük olabilir.Akım 1a'yı aşarsa, ürünün sigortası kendi kendine kesilir ve daha sonra kendiliğinden iyileşir.XT60 veya XT30 girişi. (İki soket aynı anda yalnızca bir pil takabilir, pilleri aynı anda her iki sokete de takmak yasaktır).XT60 veya XT30 çıkışı.Bu ürünün giriş voltajı 2-6s'dir ve çıkış voltajı giriş voltajıyla aynıdır. (Drone'nuz yalnızca 2 S'Yİ destekliyorsa, bu ürünün giriş voltajı yalnızca 2 S olabilir ve giriş voltajı drone'nun dayanma aralığında olmalıdır) Çıkış akımı : Maksimum 1 A, akım 1 A'YI aşarsa, ürünün sigortası kendi kendine kesilir ve daha sonra kendini kurtarır.Özellikler : Fiş sinyali : XT60 XT30 Boyut : 42x32x11mm Ağırlık : 15.9 g Paket içeriği : 1 adet Koruyucu Yasal Uyarı : Bu sadece bir sigorta.Fitil patladığında bir şey hala kırılabilir trips.It her türlü hasara karşı koruma sağlamaz, ancak yine de hiç yoktan iyidir!.

Ürün hakkında

Application:
 This product is used for the first power-on test afterassemble droneto prevent the drone equipment from being burned out due to welding errors directly plugging in the battery. (If the 5V device is connected to the voltage of VBAT, it may be burnt even if the product is used)
When using this product, due to current limitation, the motor may not rotate after unlocking the drone. Please do not try to fly with the product plugged in. :
Status indication:
After it is used to power the drone, the green light is always on, which means that the current of the drone is within 1A.   If the green light is not on, and the BB beeps for a long time, it means that the current of the drone is more than 1A, and the current may be too large due to welding errors. If the current exceeds 1A, the product's fuse will disconnect by itself and will self-recover later.
XT60 or XT30 input. (Two sockets can only insert one battery at the same time, it is forbidden to insert batteries into both sockets at the same time). :
XT60 or XT30 output. The input voltage of this product is 2-6S, and the output voltage is the same as the input voltage. (If your drone only supports 2S, the input voltage of this product can only be 2S, and the input voltage should be within the drone's withstand range) :
Output current:
Maximum 1A, if the current exceeds 1A, the product's fuse will disconnect by itself and will recover itself later.
Features: :
Plug signal:
XT60 XT30
Size:
42x32x11mm
Weight:
15.9g
Package included:
1pc Protector :
Disclaimer:
This is just a fuse. Something may still break by the time the fuse trips. It won't protect against all kinds of damages, but it's still way better than nothing at all!

Müşteriler kadar seçer